Jan Krahulík - Vysoké nebe

Olej na kartonu, 67x90 cm. Signováno vpravo dole Krahulík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - ?
Malíř. Studoval u prof. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze. Maloval především krajiny, figury a zátiší. Působil rovněž jako restaurátor a soudní znalec.

28834. Vysoké nebe
Dražba ukončena:27.02.2019 19:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč