Jan Krejčí - Border of Space

Lept, 31x23 cm. Signováno vpravo dole Krejčí 71. Volný list.

o autorovi: 1942
Grafik. Studoval na SOŠV v Praze u V. Kytky a na VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. V grafice používá hlavně techniky leptu a litografie, jeho tématy jsou žena a figurální motivy. Je členem SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v českých, slovenských i zahraničních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

59338. Border of Space
Dražba ukončena:12.05.2021 19:44:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč