Jan Kreutz - Hospodyně z Moravského Slovácka

Olej na kartonu, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Kreutz. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu potvrzení o koupi z roku 1947.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1897 – 1979
Malíř, kreslíř, grafik

83887. Hospodyně z Moravského Slovácka
Dražba ukončena:29.09.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč