Jan Kreutz - Krojovaná

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Kreutz. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1897 – 1979
Malíř, kreslíř, grafik

20655. Krojovaná
Dražba ukončena:31.05.2018 22:31:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč