Jan Kreutz - Krojovaná dívka

Olej na kartonu, 94x66 cm. Signováno vpravo dole Kreutz 47. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 118 cm

o autorovi: 1897 – 1979
Malíř, kreslíř, grafik

94837. Krojovaná dívka
Dražba ukončena:01.06.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč