Jan Kreutz - Prohlídka chrámu

Olej na kartonu, 29x38 cm. Signováno vlevo dole Kreutz. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 – 1979
Malíř, kreslíř, grafik

22620. Prohlídka chrámu
Dražba ukončena:27.09.2018 18:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč