Jan Kreutz - Zamyšlená

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x37 cm. Signováno vlevo dole Kreutz 40. Rám.

o autorovi: 1897 – 1979
Malíř, kreslíř, grafik

33925. Zamyšlená
Dražba ukončena:27.06.2019 18:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč