Jan Kristofori - Múza

Litografie, 45x32 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kristofori. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1931 Mukačevo - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

152317. Múza
Dražba ukončena:11.01.2026 20:48:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (11.01.2026 20:45:59) 10372
1 000 Kč 29.12.2025 5:03:33 18408