Jan Kristofori - Soubor 3 grafických listů

Litografie, od 48x33 cm do 54x44 cm. Číslováno. Signováno vpravo dole tužkou Kristofori. Volné listy.

Pozn.: Listy mírně poškozeny. 1x mírně poškozeno v místě tisku.

o autorovi: 1931 Mukačevo - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

70884. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:13.01.2022 23:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč