Jan Kutálek

38585. Čert Poletuch

popis: Keramika, výška 29 cm. Značeno vespod Kutálek.

pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

dražba ukončena: 11.12.2019 19:48:44

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 16 000 Kč