Jan Kutálek - Čert Poletuch

Keramika, výška 29 cm. Značeno vespod Kutálek.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

38585. Čert Poletuch
Dražba ukončena:11.12.2019 19:48:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč