Jan Kutálek

38585. Čert Poletuch

popis: Keramika, výška 29 cm. Značeno vespod Kutálek.

pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč