Jan Kutálek - Don Quijote a Sancho Pancha

Keramika, výška 24 a 19 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

38965. Don Quijote a Sancho Pancha
Dražba ukončena:12.12.2019 21:57:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč