Jan Kutálek

53233. Sancho Panza

popis: Keramika, výška 17 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

dražba ukončena: 09.12.2020 20:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč