Jan Kutálek

53233. Sancho Panza

popis: Keramika, výška 17 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč