Jan Kutálek - Sancho Panza

Keramika, výška 17 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

53233. Sancho Panza
Dražba ukončena:09.12.2020 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč