Jan Kutálek - Sáňkování

Akvarel, 13x10 cm, signováno vpravo dole Kurálek, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

15381. Sáňkování
Dražba ukončena:24.01.2018 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč