Jan Kutálek

49143. Stojící žena

popis: Pálená hlína, částečně glazovaná, výška 24 cm. Signováno Kutálek 56.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 20:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč