Jan Kutálek - Talíř s maskou

Keramika, 24x17 cm. Signováno Kutálek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

53197. Talíř s maskou
Dražba ukončena:09.12.2020 20:15:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč