Jan Kutálek

53197. Talíř s maskou

popis: Keramika, 24x17 cm. Signováno Kutálek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč