Jan Skorka Lauko - Muzikanti

Olej na hobře, 40x37 cm. Monogramováno vlevo dole, datována 2002. Signováno vpravo dole ANNO 2002 Skorka Jan. Olištováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

35373. Muzikanti
Dražba ukončena:26.09.2019 21:00:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč