Jan Malý - Zábava na ruské vesnici

Akvarel, 30x41 cm. Signováno vpravo dole J. Malý 1915. Nerámováno.

Pozn.: Signatura hůře čitelná.

o autorovi: 1898-1954
Narozen v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Bukovace a Pirnera. V jeho tvorbě převládaly náměty z Domažlicka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

300297. Zábava na ruské vesnici
Dražba ukončena:27.08.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 07.08.2019 21:06:42 1692