Olej na kartonu, 22x30 cm. Signováno vlevo dole J. Matulka 57. Rám, sklo.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Nejdelší strana: 37 cm
o autorovi: 1890-1972
Americký malíř českého původu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.