Jan Medek - Žena u jezera

Olej na překližce, 17x27 cm. Signováno vpravo dole Medek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

o autorovi: Narodil se roku 1874 v obci Branišov-Zvíkov u Vimperka. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, ale náměty čerpal rovněž ze života na venkově, kdy zobrazoval polní práce, ale i bažanty a tetřevy.

32251. Žena u jezera
Dražba ukončena:29.05.2019 18:25:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč