Jan Merta - Chatka 2

Nejdelší strana: 80 cm

Litografie, 53/100, 63x40 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jan Merta 99. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1952
Malíř. Studoval na AVU v Praze u J. Ptáčka a O. Oplta, absolvoval studijní pobyt ve Scuol-Nairs ve Švýcarsku. Od r. 1987 ve svobodném povolání. Věnuje se malbě v meditativní, spirituální abstrakci. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, Galerie hl. m. Prahy, Českého muzea výtvarných umění Praha, MU Olomouc a jinde.

111564. Chatka 2
Dražba ukončena:29.02.2024 21:15:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč