Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole J. Mudrák. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Impozantní Tatry! Doslova mistrovsky zachycené ve své syrovosti. O autorovi se traduje, že patří mezi elitu práce s odstíny bílé, jeho cit pro zachycení odlesků zasněžených vrcholů ve spojení s odrazy na hladině horského plesa je doslova impozantní. Nutno vidět na živo, aby si dražitel opravdu připadal jako ve skutečnosti. Z tohoto díla i přes parné léto konec zimy v Tatrách opravdu dýchá. Spolu s vhodně zvoleným rámem se jedná o výjimečné dílo tohoto oblíbeného slovenského autora. Navíc, jeho děl se objevuje poskrovnu, tak toto je jedinečná příležitost obohatit svou sbírku.
o autorovi: 1923-1970
Slovenský incitní malíř. Považovaný za jednoho z nejlepších malířů Tater.