Ján Mudroch - Kytice ve váze

Olej na plátně fixované na kartonu, 35x31 cm. Signováno vlevo dole Mudroch. Rám.

Pozn. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 964 000 Kč.

21433. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.06.2018 19:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:19 000 Kč