Ján Mudroch - Zátiší

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Mudroch 62. Rámováno.

Pozn.: Vzadu připis.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1909 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 964 000 Kč.

88828. Zátiší
Dražba ukončena:25.01.2023 22:28:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč