Ján Mudroch - Žena v červené košili

Olej na kartonu, 44x45 cm. Signováno vlevo nahoře Mudroch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1909 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 964 000 Kč.

99089. Žena v červené košili
Dražba ukončena:26.07.2023 20:54:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč