Jan Nowopacký - Kořeny

Akvarel. 27x20 cm. Signováno vpravo dole Jan Novopacký. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1821 - 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

38938. Kořeny
Dražba ukončena:12.12.2019 21:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 30.11.2019 9:52:41 831