Jan Nowopacký - Alpská krajina

Akvarel, 20x28 cm. Signováno vlevo dole J. Nowopacký. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1821 - 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

75121. Alpská krajina
Dražba ukončena:13.04.2022 21:51:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč