Jan Nowopacký - Krajina v bouři

Kresba, 26x38 cm. Signováno vpravo dole Nowopacký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Papír v levé části v šířce 4 cm nastanený přímo autorem.

o autorovi: 1821 - 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

21482. Krajina v bouři
Dražba ukončena:28.06.2018 19:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč