Jan Nowopacký - Nokturno

Olej na kartonu,14x17 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu signováno tužkou Nowopacký. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1821 - 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

29043. Nokturno
Dražba ukončena:28.02.2019 18:42:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč