Jan Odvárka - Jarní tání

Akvarel, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1943 - 2025
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

154457. Jarní tání
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč