Jan Odvárka - Kytice s modrými květy

Olej na překližce, 70X26 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

305697. Kytice s modrými květy
Dražba ukončena:31.07.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč