Jan Odvárka - Na vsi

Akvarel, 34x69 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

36687. Na vsi
Dražba ukončena:31.10.2019 19:35:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč