Jan Odvárka - Na Vysočině

Kombinovaná technika, 55x50 cm. Signováno vpravo dole Odvárka 84. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

108096. Na Vysočině
Dražba ukončena:27.12.2023 22:35:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč