Jan Odvárka - Na Vysočině

Akvarel, 46x70 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1943 - 2025
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

154291. Na Vysočině
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč