Jan Odvárka - Podzim na kraji vsi

Akvarel, 23x20 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

114710. Podzim na kraji vsi
Dražba ukončena:21.04.2024 20:16:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč