Jan Odvárka - Podzimní nálada

Olej na sololitu, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rámováno.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

105681. Podzimní nálada
Dražba ukončena:30.11.2023 22:11:21
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč