Jan Odvárka - Předjaří

Nejdelší strana: 49 cm

Akvarel, 35x35 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

83628. Předjaří
Dražba ukončena:11.09.2022 20:37:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč