Jan Odvárka - Předjaří

Akvarel, 26x43 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

108142. Předjaří
Dražba ukončena:27.12.2023 22:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč