Jan Odvárka - Rybník na návsi

Akvarel, 33x68 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

113533. Rybník na návsi
Dražba ukončena:24.03.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč