Jan Odvárka - Rybník za vesnicí

Akvarel. 32x50 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

38665. Rybník za vesnicí
Dražba ukončena:11.12.2019 21:00:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč