Jan Odvárka - Snopy v rozlehlé krajíně

Akvarel, 40x57 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

63886. Snopy v rozlehlé krajíně
Dražba ukončena:15.08.2021 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč