Jan Odvárka - U Jímramova

Akvarel, 30x42 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

68560. U Jímramova
Dražba ukončena:07.11.2021 20:53:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč