Jan Odvárka

304206. Vesnická stavení

popis: Akvarel, 24x23cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč