Jan Pašek - Pozdní léto v lese

Olej na plátně, 43x60 cm. Signováno vpravo dole Pašek. Rámováno.

o autorovi: 1891 - 1960
Narodil se v Libni u Jílového. Studoval UMPRUM u profesorů Dítěte a Hofbauera, dále pak AVU u profesorů Schwaigera a Pirnera. Byl francouzským legionářem. Ve své tvorbě se věnoval krajinářství a figurálním námětům. Náměty ke své tvorbě čerpal z dramatických událostí 1. světové války, francouzské a české krajiny.

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

305430. Pozdní léto v lese
Dražba ukončena:02.07.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč