Jan Pašek - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 23x35 cm. Signováno vlevo dole Jan Pašek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1960
Narodil se v Libni u Jílového. Studoval UMPRUM u profesorů Dítěte a Hofbauera, dále pak AVU u profesorů Schwaigera a Pirnera. Byl francouzským legionářem. Ve své tvorbě se věnoval krajinářství a figurálním námětům. Náměty ke své tvorbě čerpal z dramatických událostí 1. světové války, francouzské a české krajiny.

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

71955. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:02.01.2022 21:09:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč