Jan Pistorius - V kovárně

Olej na sololitu, 31x44 cm, signováno vpravo dole Jan Pistorius, rám.

1897, Hořepník
Soukromě studoval u malířů Bouse, Hübschmanna a Bendy. V letech 1911-1913 také u Ferdinanda Engelmüllera. Maluje především podobizny moravských šlechticů.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba místy znečištěna.

6515. V kovárně
Dražba ukončena:30.11.2016 21:44:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč