Jan Pistorius - Pražské panorama

Olej na plátně, 67x97 cm, signováno vpravo dole J.F. Pistorius, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 – 1960
Malíř, studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze a na AVU u prof. Hynaise. Věnoval se krajinomalbě a portrétu, časté náměty čerpal na svých cestách Slovenskem. Od 50. let 20. stol. byl designérem ÚLUV, navrhoval konstruktivní a mechanické dřevěné hračky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

12224. Pražské panorama
Dražba ukončena:20.09.2017 18:20:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč