Jan Pistorius - Šelmy

Olej na kartonu, 26x43 cm. Signováno vpravo dole Jan Pistorius. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1899 – 1960
Malíř, studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze a na AVU u prof. Hynaise. Věnoval se krajinomalbě a portrétu, časté náměty čerpal na svých cestách Slovenskem. Od 50. let 20. stol. byl designérem ÚLUV, navrhoval konstruktivní a mechanické dřevěné hračky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

82519. Šelmy
Dražba ukončena:01.09.2022 20:09:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč