Jan Preisler - napodobitel - Milenci

Kombinovaná technika, 39x48 cm, monogramováno vpravo dole JP 1902, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

7640. Milenci
Dražba ukončena:15.02.2017 22:04:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč