Olej na plátně, 80x120 cm. Signováno vlevo dole Jan Rajlich 47. Rámováno.
Stav: Rám i plátno mírně poškozeny.
Pozn.: Vlivem teploty rám i plátno pokřiveno.
o autorovi: 1920 – 2016
Malíř, grafik, designér, publicista, pedagog. Studoval na Škole umění ve Zlíně u profesorů Gajdoše, Hrocha, Kutala, Miléna, Sládka a Wiesnera, od r. 1950 ve svobodném povolání. Svůj výtvarný projev změnil od malby ke grafice. Věnoval se velmi široké pedagogické práci ve výtvarném umění, vyučoval i v zahraničí (Anglie, Mexiko, Japonsko). Doma vytvářel grafický design, plakáty, serigrafie, koláže, exlibris, také ilustrace a návrhy k jevištním inscenacím. Podílel se i na výtvarném dořešení veřejných budov a prostranství. Byl členem a funkcionářem mnoha českých i zahraničních uměleckých organizací. Jeho dílo je zastoupeno ve významných galeriích doma i po celém světě.
Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.