Jan Rapin - Akt v klobouku

Litografie, 32x24 cm. Signováno vpravo dole Jan Rapin. Limitovaná edice 28/50. Volný list.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

55363. Akt v klobouku
Dražba ukončena:14.01.2021 19:59:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč